ERTA & PRAXITY İŞBİRLİĞİ

Yeditepe Network bünyesinde yer alan firmamız, 2013 yılından bu yana, uluslararası, ulusal ve bölgesel muhasebe ve denetim firmalarının bir numaralı uluslararası iş ortaklığı olan PRAXITY-Global Alliance Ltd. Şirketi’nin üyesi konumundadır. Söz konusu iş ortaklığı, dünya çapında faaliyet gösteren şirketler için küresel bir erişim sunmaktadır.

PRAXITY-Global Alliance İş Ortaklığı, 96`yı aşkın ülkede faaliyet göstermekte olup 2021 yılı birleşik cirosu yaklaşık 5.1 milyar USD olarak gerçekleşmiştir. Bu ciro ile PRAXITY, uluslararası bağımsız denetim üst birlikler sıralamasında 7’inci olarak yer almaktadır. Belçika kanunları (AISBL) uyarınca kurulan PRAXITY’nin idari merkezi Londra’dadır.

Bu üyelik sayesinde ERTA/PRAXITY, hizmet verdiği tüm müşteriler için küresel pazara açılan bir kapı konumundadır. Bütün ekonomi alanındaki tüm kilit noktalarda sunduğu üstün hizmet ile ERTA/PRAXITY, firmalarımızın büyümesi için eşsiz fırsatlar yaratmaktadır.


DENETİM VE İŞBİRLİĞİNDE KÜRESEL BİR VİZYON

Sınırların gittikçe daha şeffaf hale geldiği bir iş dünyasında birçok şirket ulusal sınırların ötesinde iş fırsatları aramaktadır. Ancak bu yönelim, yeni ve sınırsız ufuklar açmasına rağmen küresel muhasebe çözümleri bakımından birçok zorluğu da beraberinde getirmektedir. PRAXITY iş ortaklığının bir üyesi olmak, dünya çapında firmalara ev sahipliği yapan bir kurumun kapılarının açılması anlamına gelmektedir.

Türkiye’de, yerel pazarındaki hizmetlerin yanı sıra uluslararası alanda da desteğe ihtiyacı olan çok sayıda işletme bulunmaktadır. PRAXITY iş ortaklığı, dünyada mümkün olan en iyi hizmeti vermeye kendini adamış profesyonel denetim ve muhasebe firmaları ile çalışmaktadır. Uluslararası sınırların ticari bakımdan şeffaf olduğu günümüzde, bu işletmelerin işlerini büyütebilmesi ve vizyonlarını genişletebilmesi için paha biçilmez bir araçtır.

Hedefimiz gittikçe küreselleşen iş piyasasında işletmelere, uluslararası düzeyde daha iyi hizmet vermek için dinamik ve yenilikçi bir ortam sağlamaktadır. Dünya pazarına açılmalarını sağlayarak sonsuz imkânlardan tüm firmaların yararlanmasını sağlamak öncelikli hedefimizdir.